Ola pomaga spełniać marzenia

  • 26.01.2016, 13:58
  • Piotr Durak

Podziel się:

Oceń:

Ola pomaga spełniać marzenia Arch. Gim. Czermin
Ola Molak to niezwykła, młoda mieszkanka gminy Czermin. Choć jest dopiero uczennicą gimnazjum, jej marzenia i pomysły wyróżniają się pozytywnie na tle jej rówieśników. Ostatnio Ola pomaga spełniać marzenia chorych dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

– Postanowiłam zorganizować akcję zbierania pluszaków oraz pisania wesołych i ciekawych listów do dzieci chorych. W akcje te włączyły się uczennice i uczniowie naszego gimnazjum oraz organizacje uczniowskie: Szkolne Koło Wolontariatu i Szkolna Grupa Amnesty International – mówi Ola.

Ciąg dalszy w 7 numerze Korso

Piotr Durak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe