Złożyli się na remont dróg

  • 04.11.2019, 09:57 (aktualizacja 04.11.2019, 10:04)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Złożyli się na remont dróg Fot. Gmina Mielec Drogi świeżo po remoncie.
W tym roku mieleckie starostwo przeprowadziło remont trzech ważnych dróg powiatowych na terenie gminy Radomyśl Wielki. Dzięki dofinansowaniu ze strony radomyskiego magistratu nowe dywaniki asfaltowe położone zostały w sumie na szosach o długości prawie 5 kilometrów.

Wyremontowane zostały drogi powiatowe: nr 1 182R Brzeźnica – Radomyśl Wielki (1,85 km) za 561 tys. zł i nr 1 180R Zdziarzec – Dąbie (2,20 km) za 767 tys. zł. Koszt tych dwóch dróg wyniósł łącznie niemal 1,33 mln zł. Trzecią drogą, która zyskała nowy asfalt na długości 725 metrów była szosa relacji Tuszyma - Przecław - Radomyśl Wielki. To zadanie kosztowało 215 tys. zł. Dofinansowanie gminy do zadań powiatowych wyniosło pół miliona złotych.

W sumie nowe dywaniki asfaltowe położone zostały na drogach o długości 4,775 kilometrów.

- Cały czas poprawia się stan dróg w naszym powiecie, to dobra wiadomość dla mieszkańców – powiedział mielecki starosta Stanisław Lonczak.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe