Rozmowy z Korso - otwarcie mieleckiej biblioteki

  • 28.10.2019, 17:00
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Rozmowy z Korso - otwarcie mieleckiej biblioteki fot. KR naszym i gośćmi była Dyrekcja SCK: (od lewej) Joanna Kruszyńska główny Dyrektor SCK w Mielcu i Jolanta Strycharz - zastępca Dyr SCK ds. Biblioteki.
Specjalnie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu! Rozmawiamy z Joanną Kruszyńską (dyrektor SCK) i Jolantą Strycharz (zastępca dyr. ds. Biblioteki) Mówimy o działalności biblioteki w zmodernizowanej przestrzeni.

Przebudowany i zmodernizowany budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kusocińskiego otworzył swoje podwoje dla czytelników, którzy licznie stawili się na uroczystym otwarciu tego tak bardzo oczekiwanego przez mielczan obiektu. 

ZOBACZ WYWIAD

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe