Mieleccy policjanci wybrali zwycięzców

  • 26.10.2019, 21:03

Podziel się:

Oceń:

Mieleccy policjanci wybrali zwycięzców Fot. KPP w Mielcu Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania i ograniczania przestępczości .
Mieleccy funkcjonariusze rozstrzygnęli wojewódzki konkurs prac plastycznych „Bezpieczne wakacje 2019” na szczeblu powiatowym. Na konkurs do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu wpłynęło blisko 100 prac. Jury konkursowe wybrało 7 zwycięskich prac.

W Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu jury konkursowe wybrało siedem prac nadesłanych w ramach konkursu "Bezpieczne Wakacje 2019". Zostały one zakwalifikowane do dalszego etapu wojewódzkiego. Do konkursu na szczeblu powiatowym wpłynęło blisko 100 prac plastycznych z terenu całego powiatu mieleckiego.

W konkursie plastycznym w kategorii wiekowej od 6 do 9 lat laureatami zostali:

I miejsce – Jakub Kopacz z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
II miejsce – Zuzanna Podraza z Szkoły Podstawowej w Przecławiu
III miejsce – Matylda Piskor z Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu
 
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I miejsce – Gabriela Pyrsak z Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
II miejsce – Agata Klara z Szkoły Podstawowej w Ziempniowie
III miejsce – Małgorzata Hyjek z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu
 
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I miejsce – Oliwia Król z Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu

22 października zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu podinsp. Grzegorz Bajda, wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2019” na szczeblu powiatowym. 

Konkurs jest jedną z form popularyzowania bezpiecznego zachowania, ograniczania przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Jednym z jego celów jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe