Rozpoczął się remont!

  • 13.10.2016, 05:02
  • mp

Podziel się:

Oceń:

Rozpoczął się remont! Starostwo Powiatowe
Podstarzała i zaniedbana przychodnia w Przecławiu wreszcie doczekała się remontu. Prace w obrębie budynku rozpoczęły się końcem września i potrwają jeszcze kilka tygodni.

Remontu budynku podjęło się starostwo powiatowe, będące zarządcą przychodni. Część kwoty potrzebnej do zrealizowania inwestycji, liczącej łącznie ponad 286 tys. złotych, powiat otrzymał z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. - To właśnie dzięki tej dotacji będziemy mogli poprawić wreszcie funkcjonalność oraz wizerunek tego obiektu – mówi krótko starosta Zbigniew Tymuła.

Ośrodek zdrowia czekać będzie m.in. docieplenie ścian i stropu, wymiana instalacji gazowej, przebudowa kotłowni, a także wykonanie i montaż instalacji odgromowej budynku. Niewątpliwie, na nowy wygląd budynku wpłynie również planowany remont zewnętrznych schodów oraz wymiana okien i drzwi.

Planowane zakończenie prac przypaść ma najpóźniej na koniec października. Co szczególnie istotne dla pacjentów, ośrodek zdrowia, pomimo przeprowadzanego w nim remontu, pracuje w swoim dotychczasowym trybie.

Więcej w 41 numerze Korso

mp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe