Z PODKARPACIA. Mężczyzna zdemolował szpital [FOTO|VIDEO]

  • 24.10.2019, 08:22
  • opr. DJ/PO

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Mężczyzna zdemolował szpital [FOTO|VIDEO] Fot. Materiał nadesłany Szaleniec w sanockim szpitalu zdemolował oddział.
W jednym z podkarpackich szpitali doszło do niespodziewanej sytuacji - pacjent chwycił za metalowy pręt i zaczął niszczyć oddział szpitalny. Do całej sytuacji doszło 23 października, w godzinach wieczornych.

Świadek całego zajścia poinformował nas, że leżał z awanturnikiem na sali, w jednej chwili ni stąd ni zowąd mężczyzna wstał, wybiegł z sali, zwyzywał pielęgniarki po czym złapał metrowy pręt od wagi, podbiegł w stronę drzwi wyjściowych z oddziału i zaczął w nie uderzać. Świadek próbował załagodzić sytuację, jednak nic nie uległo poprawie. Furiat odwrócił się i zaczął zmierzać w kierunku mężczyzny z metalowym prętem w dłoni. Na całe szczęście przybiegła pielęgniarka...

   CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM Z AKCJI POLICJI >>  

opr. DJ/PO

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
pacjent
pacjent 31.10.2019, 07:27
Czasem tak bywa gdy lekarze ignorują rodzinę pacjenta, jeśli walczy się o życie kogoś bliskiego to różnie bywa. Kij ma dwa końce, dobrze przyjrzeć się dokładnie jak wygląda służba zdrowia od środka.

Pozostałe