Dzień Patrona w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu! [FOTO]

  • 22.10.2019, 15:48 (aktualizacja 22.10.2019, 15:58)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Dzień Patrona w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu! [FOTO] Fot. SP
Tradycją Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnym im. Św. Jana  Pawła II w Mielcu są uroczyste obchody Dnia Patrona.

W środę, 16 października w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej, ks. Sylwester Duda odprawił mszę w intencji całej społeczności szkolnej. Następnie w hali sportowej„ jedenastki” odbył się wyjątkowy koncert pt. „Szukałem Was, a teraz Wy przyszliście do mnie”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie, rodzice oraz kadra nauczycielska placówki wraz z zaproszonymi honorowymi gośćmi. Uroczystość swoją obecnością uświetniła wiceprezydent Miasta Mielca Pani Adriana Miłoś.

Zanim rozpoczęła się część artystyczna, w poczet sportowców przyjęci zostali uczniowie klasy 4d, od których przysięgę odebrała dyrektor Bogusława Czarny. Kontynuacją imprezy był montaż słowno-muzyczny, podczas którego swoje umiejętności wokalne i recytatorskie zaprezentowali uczniowie. Recytowano miedzy innymi wiersze autorstwa św. Jana Pawła II, rozbrzmiały także słowa pięknych pieśni „Błogosławieni miłosierni” czy „Tłumy serc”. Wyjątkowy apel zakończono wspólnie odśpiewaną „Barką”, ulubioną pieśnią Patrona szkoły.

 

 

K. Radoń

Zdjęcia (5)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Normalny 74
Normalny 74 22.10.2019, 20:57
Mniej religi więcej nauki. Parszywy kler

Pozostałe