Mieszkańcy naszego powiatu szaleją na drogach

 • 22.10.2019, 13:15
 • BW

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy naszego powiatu szaleją na drogach fot.K.Radoń W ciągu kilku w Mielcu, prawo jazdy straciło, aż sześciu młodych kierowców.
Jedną z głównych przyczyn wypadków na drodze jest niewątpliwie prędkość. Przez ostatnie kilka dni, mieleccy policjanci zatrzymali prawo jazdy dziewięciu kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h, w obszarze zabudowanym. Sprawdź, kto był rekordzistą.

W ciągu kilku dni na Al. Kwiatkowskiego w Mielcu, prawo jazdy straciło, aż sześciu młodych kierowców:

 • 20-letni mieszkaniec Mielca, kierując volkswagenem przekroczył dopuszczalną prędkość o 70 km, jechał z prędkością 130 km/h.
 • 29-letni mieszkaniec Mielca, kierujący volvo, przekroczył dopuszczalną prędkość o 68 km, na ograniczeniu do 50 km/h, jechał 128 km/h.
 • 19-letni mieszkaniec gminy Przecław, kierując volkswagenem przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km, na liczniku miał 131 km/h.
 • 20-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy kierujący toyotą, przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km, miał 119 km/h.
 • 22-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy, kierując iveco, przekroczył dozwoloną prędkość o 76 km, jechał z prędkością 126 km/h.
 • 20-letni mieszkaniec Mielca kierując bmw przekroczył prędkość o 58 km, jechał z prędkością 108 km/h.


Kontrole prędkości, prowadzone są także na terenie naszego powiatu:

 • mieszkaniec gminy Przecław, kierując volvo, w Rzemieniu przekroczył dozwoloną prędkość o 61 km, jechał z prędkością 111 km/h.
 • 25-letni mieszkaniec powiatu dębickiego, kierując mercedesem, w Łączkach Brzeskich przekroczył dozwoloną prędkość o 102 km, jechał z prędkością 142 km/h.
 • 52-letni mieszkaniec Wrocławia, kierując bmw, w Kliszowie przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km, jechał z prędkością 110 km/h.


Wszystkim kierowcom, którzy przekroczyli prędkość, funkcjonariusze zatrzymali prawa jazdy. Kolejno organ właściwy ze względu na miejsce zamieszkania, wyda decyzję o zatrzymaniu uprawnień do kierowania na okres 3 miesięcy.

BW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
haha
haha 22.10.2019, 22:56
Oprocz jednego 50 latka wszystko same obsrańce.

Pozostałe