Sprawdź swoja formę i wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły

  • 22.10.2019, 08:49
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Sprawdź swoja formę i wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły Już w najbliższy piątek będzie można sprawdzić swoje możliwości w Teście Coopera.
Serdecznie zapraszamy wszystkich bez względu na wiek do wzięcia udziału w akcji, która startuje już w najbliższy piątek 25 października na stadionie MOSiR w Mielcu przy ul. Solskiego 1.

„Wybiegaj sprzęt sportowy dla swojej szkoły”. Ta szkoła, z której lub dla której zostanie pokonany łącznie najdłuższy dystans podczas Mieleckiego Testu Coopera otrzyma bon od firmy Colfarm o wartości 1000 zł na zakup sprzętu sportowego.  

Udział w teście jest bezpłatny. 

Co zrobić aby wystartować:
- Wystarczy zgłosić się na stadion w dniu Testu tj. 25.10.2019 r. w piątek w godzinach 8:30-18:30.
- Otrzymacie deklarację, którą należy wypełnić. UWAGA osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna (można przyjść z wypełnioną już deklaracją: do pobrania deklaracja ),
- Organizator wręczy Wam numer startowy i wyznaczy godzinę Testu.
- Dobrze się rozgrzejcie przed Testem, pomoże Wam w tym instruktor, który pokaże Wam kilka ćwiczeń.
- Po biegu otrzymacie certyfikat.
- Odczytajcie w tabelach poziom Waszej sprawności fizycznej, w zależności od wieku i pokonanego dystansu.
- Zestawienie wyników ukaże się na stronie internetowej tak szybko jak to możliwe.

 

Test Coopera to uniwersalny sprawdzian naszej aktualnej dyspozycji sportowej. Do jego przeprowadzenia nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt. Wystarczy strój sportowy i bieżnia. Każdy z uczestników ma 12 minut na rywalizację z samym sobą. Dystans, który w tym czasie pokona, stanowi jego osobisty wynik. Rezultat jest następnie odczytywany w tabeli stworzonej przez amerykańskiego lekarza Kennetha Coopera. Przykładowo – mężczyzna w wieku 20-29 lat na wynik „dobry” musi przebiec od 2400 do 2800 metrów, natomiast kobieta w tym samym wieku – 2200–2700 metrów. 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe