Miasto monitorowane

  • 21.10.2019, 15:45
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Miasto monitorowane fot. Archiwum Mielec wzbogacił się o dwie kamery monitoringu miejskiego.
Nasze miasto wzbogaciło się o dwa kolejne punkty miejskiego systemu monitoringu wizyjnego. Kamery rejestrować będą zdarzenia w rejonie al. Ducha Świętego oraz ul. Pisarka.

Wraz z dwoma nowymi punktami monitoringu, łącznie, na terenie Mielca znajdują się już 43 kamery. Koszt montażu dwóch najnowszych kamer, wraz z potrzebnymi przyłączami oraz zintegrowaniem ich z miejskim monitoringiem to ponad 50 tysięcy złotych.

– Dzięki kamerom możemy wyprzedzać pewne ruchy i skutki działań wandali, ale, co ważne, im szerszy zasięg monitoringu tym większe bezpieczeństwo mieszkańców – mówi Komendant Straży Miejskiej Arkadiusz Misiak. – W tym roku zanotowaliśmy naprawdę wiele wykroczeń, a sprawców udało się określić właśnie za pomocą kamer rejestrujących zdarzenia.

W 2019 roku, Straż Miejska na podstawie nagrań z monitoringu interweniowała 140 razy. Wszystkie zdarzenia dotyczyły naruszenia ładu, porządku i bezpieczeństwa życia społecznego.

BW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
adam
adam 22.10.2019, 19:11
50 tysiecy z czego sa te kamery ze złota

Pozostałe