Kolejne sukcesy pięściarzy Irydy Mielec [FOTO]

  • 20.10.2019, 15:15
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Kolejne sukcesy pięściarzy Irydy Mielec [FOTO] Fot. Iryda Mielec Pięściarze Irydy. Od lewej Filip Dusza, Damian Strąk (z tatą), Gracjan Bałutowski, Aleksandra i Oliwia Wiciejowskie, trener Paweł Rżany, Kryspin Marzec, Krystian Kopeć.
Pięściarze Sekcji Bokserskiej MUKS Iryda Mielec udali się do Gnojnika na finał Grand Prix Małopolska. Do turnieju wystawili 7 zawodników, niestety tylko 3 z nich miało okazję zawalczyć. Niemniej, do domu wracają zwycięzcy.

W sobotę, 19 października w Gnojniku w woj. małopolskim odbył się finał Grand Prix Małopolska - turnieju bokserskiego, na którym obecna była nasza mielecka drużyna boksu amatorskiego. Klub pojechał w składzie 7 zawodników wraz z trenerem Pawłem Rżanym, a reprezentowali go - Ola i Oliwia Wiciejowskie, Krystian Kopeć, Filip Dusza, Kryspin Marzec, a także Gracjan Bałutowski i najmłodszy w sekcji, 8-letni Damian Strąk.


Niestety, na turnieju nie zastali zbyt wielu przeciwników, część z nich w ogóle się nie wstawiła. Przykładem niech będzie rywal Filipa Duszy, który pomimo tego, iż był zapisany na zawody, to nie przyjechał na nie. Takie sytuacje zdarzają się w boksie amatorskim, czasem są wielkim rozczarowaniem, lecz z drugiej strony hartują ducha młodych zawodników.

 

Do pojedynków stanęli - Damian Strąk, dla którego był to debiut, a do tego zwycięski. Zawalczył on z zawodnikiem z Magic Boxing Brzesko, czyli gospodarzem. Gracjan Bałutowski, który niestety tym razem ustąpił, przegrywając 2-1 z przedstawicielem Magic Boxing Brzesko. Na decyzję wpłynął ujemny punkt za zniżanie się. A jako ostatni zawalczył Krystian Kopeć, który zafundował klubowi pewne zwycięstwo. Zmierzył się z zawodnikiem Wisłoka Rzeszów i pokonał go we wszystkich trzech rundach

DJ

Zdjęcia (10)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe