Mielecki zespół The Human Trip wydaje płytę - przeprowadziliśmy z nimi WYWIAD

  • 19.10.2019, 18:14
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Mielecki zespół The Human Trip wydaje płytę - przeprowadziliśmy z nimi WYWIAD Fot. skorpionstudio.pl The Human Trip na koncercie. Wokalista Monti Barbarossa, w tle gitarzysta Fredi.
The Human Trip to mielecka kapela rockowa, którą tworzy czterech muzyków - Monti Barbarossa, Oliver Monti Monticolo, Fredi i Łukasz Szestakow. Zespół przymierza się do wydania swojej własnej płyty, która będzie zwieńczeniem ich dotychczasowej pracy. Korso miało przyjemność przeprowadzić wywiad z rockowcami na temat muzyki, nadchodzącej płyty oraz planach na przyszłość.

Wcześniej przeprowadzaliśmy wywiad z innym członkiem zespołu, młodym Oliverem, pełnym pasji, sprawdź: „Tata karmił mnie metalem od dziecka” 

 

DJ (Damian Jemioło): Ile osób tworzy Wasz zespół?

 

ŁS (Łukasz Szestakow): Cztery. Ja na basie, Monti na wokalu, Oliver na perkusji i Fredi na gitarze.

 

DJ: Jak się zaczęło to wszystko z Waszym zespołem? Oliver wspominał, że jego dziadek jest muzykiem, to jest Twój ojciec?

 

MB (Monti Barbarossa): Tak, to jest mój ojciec Waldemar Monticolo. Muzyką zajmowaliśmy się praktycznie od najmłodszych lat. Wszystko zaczęło się jeszcze w latach 90, z różnymi kolegami. Nasz pierwszy zespół nazywał się Johny Walker, odnosiliśmy lokalne sukcesy. Oczywiście, bez Internetu, bez reklamy - bo nie było takich możliwości. Zespół rozpadł się wraz z ukończeniem przez nas szkoły, choć czasami jeszcze się spotykaliśmy, żeby coś sobie pograć. W końcu po latach takiego hobbystycznego grania, zebrał się skład i stworzyliśmy w 2008 roku zespół „Wrok”. Graliśmy do 2011 roku, z przyczyn osobistych nasz band w końcu się rozpadł. Odszedł gitarzysta, główny człon, próbowaliśmy kontynuować to z innymi, ale musiałem wyjechać za granicę i band całkowicie padł. W końcu zacząłem chodzić z Oliverem do Domu Kultury, tam poznałem Frediego naszego gitarzystę i Łukasza, basistę, i w 2013 roku założyliśmy nowy zespół. Zazębiliśmy się we trójkę, na początku był też inny perkusista, ale zastąpiliśmy go Oliverem.

ŁS: Wcześniej też współpracowałem z Montim we „Wrok”, choć na pewien czas zastąpił mnie inny basista.

 

DJ: A skąd taka decyzja, żeby wymienić perkusistę na Olivera?

 

MB: Widzieliśmy, że Oliver ma talent i dobrze się rozwija, chcieliśmy, żeby dodatkowo jeszcze się przeszkolił w...

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe