Wystawa i warsztaty na Dzień Papieski

  • 18.10.2019, 11:14 (aktualizacja 18.10.2019, 11:25)
  • mw

Podziel się:

Oceń:

Wystawa i warsztaty na Dzień Papieski Fot, SCK Mielec Wydarzenie Dnia Pieskiego wzbudziły duże zainteresowanie.
Na tegoroczny Dzień Papieski mieleckie SCK zaplanowało kilka wydarzeń: koncert, wystawę, film i warsztaty. Od wtorku (15 października) w Centrum Wystawienniczym można oglądać wystawę rzeźby Jana Pałacza pt. "Święci w drewnie".

Kolejnym wydarzeniem związanym z Dniem Papieskim były warsztaty plastyczne dla dzieci pt. „Wizerunki świętych w kulturze chrześcijańskiej”. Małgorzata Zając-Waga wspomogła przedszkolaków w tworzeniu obrazków, z których najlepsze będzie można obejrzeć już w niedzielę, 20 października w Centrum Wystawienniczym Domu Kultury od godz. 15 do 18. 

 

mw

Zdjęcia (9)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe