Otrzęsiny klas pierwszych w ZSE Mielec [FOTO]

  • 17.10.2019, 11:19 (aktualizacja 17.10.2019, 14:07)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Otrzęsiny klas pierwszych w ZSE Mielec [FOTO] fot. K. Radoń
16 październik w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu upłynął pod znakiem zabawy z okazji przyjęcia uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej, czyli uroczystości potocznie zwanej „otrzęsinami”.

W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum w zawodach: technik ekonomistka, technik organizacji turystyki, technik reklamy, technik logistyk oraz klasa branżowa: sprzedawca, magazynier-logistyk. 

Pierwszoklasiści walczyli ze sobą w sześciu konkurencjach.

Do ich zadań należało m.in. rozpoznawanie smaków, narysowanie portretu wychowawcy, wiązanie krawatu, przedstawienie artystyczne czy quiz o szkole. Zmagania młodych uczniów oceniało  jury w składzie: Dorota Jędrusiak-Noworolnik, Mirella Cibicka, Wiktoria Sroczyńska, Krzysztof Radoń. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, do rąk gospodarzy klas trafiły pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Na koniec głos zabrała v-ce dyrektor szkoły Dorota Jędrusiak-Noworolnik, która oficjalnie powitała uczniów klas pierwszych w społeczności technikum.

Uroczystość przygotowała klasa trzecia technik ekonomista z kształceniem policyjnym wraz z wychowawczynią, Elżbietą Kukowską.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

K. Radoń

Zdjęcia (33)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe