Jest dofinansowanie na przebudowę ul. Przemysłowej!

  • 17.10.2019, 10:37 (aktualizacja 17.10.2019, 10:46)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Jest dofinansowanie na przebudowę ul. Przemysłowej! Fot. UM Mielec Ul. Przemysłowa w Mielcu.
Mielec otrzymał dofinansowanie na przebudowę ul. Przemysłowej. Wsparcie finansowe przyspieszy prace remontowe i z pewnością usprawni realizację tego jakże ważnego dla wszystkich mieszkańców przedsięwzięcia.

Na projekt pn. Przebudowa ul. Przemysłowej – drogi gminnej w Mielcu wraz z przebudową skrzyżowania typu „małe rondo” z ul. Wojska Polskiego, mielecki magistrat otrzyma aż 3 263 373 zł dofinansowania.

Już w najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na wybór wykonawcy, a prace remontowe rozpoczną się jeszcze w tym roku.

Maksymalny czas trwania remontu to 12 miesięcy.
Łączny koszt inwestycji to 6 526 746 zł.
                        

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe