Uczeń z "Elektryka" zabłysnął wiedzą o energii

  • 17.10.2019, 09:09 (aktualizacja 17.10.2019, 09:23)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Uczeń z "Elektryka" zabłysnął wiedzą o energii Starostwo Powiatowe w Mielcu Maksymilian Duszkiewicz stanął na podium w Krajowym Konkursie Energetycznym.
Ogromny sukces odniósł Maksymilian Duszkiewicz z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu. Zdobył on trzecie miejsce w Krajowym Konkursie Energetycznym.

W miniony piątek (11 października) w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu. Wśród nagrodzonych laureatów znalazł się uczeń mieleckiego technikum o profilu elektronicznym, który zaszczytne, trzecie miejsce na podium uzyskał dzięki pracy pod tytułem „Edukacja społeczna na rzecz efektywnego użytkowania energii – dlaczego warto być świadomym konsumentem”.

Jury przyznało nagrodę „za nieprzeciętne walory publicystyczne i poznawcze pracy dot. edukacji społecznej, spójne i logiczne przedstawienie tematu oraz sformułowanie praktycznych rekomendacji dla konsumentów w zakresie efektywnego użytkowania energii”. Należy zaznaczyć, że w skład jury weszli pracownicy naukowi wyższych uczelni.

Podsumowaniem konkursu było wygłoszenie prezentacji przedstawiającej główne zagadnienia pracy konkursowej. Było to dużym wyzwaniem dla młodych prelegentów, głównie ze względu na to, że publiczność stanowili pracownicy naukowi uczelni. 

Opiekunem ucznia była pani Marzanna Mazur – Witek.
 

BW

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
MK
MK 17.10.2019, 09:30
Gratulacje🎉🎊🎉🎊🎉🎊

Pozostałe