Razem bezpiecznie na drodze

  • 16.10.2019, 10:03 (aktualizacja 16.10.2019, 12:09)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Razem bezpiecznie na drodze fot. Podkarpacka Policja Już w najbliższy poniedziałek będzie można sprawdzić swoja wiedzę o policji.
Komenda Powiatowa Policji w Mielcu organizuje Powiatowy konkurs wiedzy o policji oraz bezpieczeństwie w ruchu drogowym pn. "Razem bezpiecznie na drodze. Sprawdź swoją wiedzę na 100 - letnią rocznicę powołania policji państwowej". 

Głównym celem konkursu jest rozwijanie i popularyzowanie wśród młodzieży szkół podstawowych świadomości bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym w charakterze pieszego, pasażera i kierującego rowerem, a także samodzielne pogłębianie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, wiedzy o Policji oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przy wykorzystaniu różnych źródeł informacji, w tym technologii komputerowej. Konkurs ma charakter dwuetapowy i będzie organizowany na etapie szkolnym oraz powiatowym. 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe