Przestępstwo wyborcze w Mielcu! Są też inne incydenty

  • 13.10.2019, 17:17 (aktualizacja 13.10.2019, 17:26)

Podziel się:

Oceń:

Przestępstwo wyborcze w Mielcu! Są też inne incydenty KR W Mielcu mamy przestępstwo wyborcze.
Na ulicy Wojsławskiej w Mielcu kobieta wyniosła kartę do głosowania z lokalu wyborczego. Policja odnotowała także dwa przypadki zakłócenia ciszy wyborczej.

Jak informuje asp. Urszula Chmura, rzecznik prasowy KPP w Mielcu - na ulicy Wojsławskiej pewna osoba wyniosła z lokalu wyborczego kartę do głosowania i posiadała ją poza lokalem wyborczym (przestępstwo z Art.497 a Kodeksu Wyborczego).

Mielecka policja zanotowała również dwa przypadki zakłócania ciszy wyborczej.

Pierwszy dotyczy uszkodzenia plakatu poprzez jego porysowane na ulicy Zygmuntowskiej w Mielcu. Drugi to umieszczenie tablic z wizerunkiem kandydata przed szkołą podstawową nr 11 przy ul. Wyszyńskiego w Mielcu. Te dwa przypadki są traktowane jako wykroczenia.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe