Napisał o niej pracę magisterską zanim została noblistką

  • 13.10.2019, 13:45
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Napisał o niej pracę magisterską zanim została noblistką Fot. Archiwum Adama Bieniasa Adam Bienias z noblistką Olgą Tokarczuk.
Olga Tokarczkuk i Adam Bienias, dziennikarz TVP Rzeszów są bliskimi znajomymi. On napisał o niej magisterkę, ona pisała do niego listy – obydwoje nieraz prowadzili długie rozmowy, wymieniali się opiniami, poglądami. Olga Tokarczuk stała się dla Adama Bieniasa drogowskazem, teraz może powiedzieć o niej: Noblistka!

W czwartek 10 października 2019 do grona noblistów w dziedzinie literatury dołączyła Olga Tokarczuk. Twórczości pisarki poświęcił swoją pracę magisterską rzeszowski dziennikarz – Adam Bienias. To również za jego sprawą powstała pierwsza publikacja naukowa dotycząca literatury noblistki. Adam Bienias opowiedział nam o swojej znajomości z noblistką, udzielając wywiadu nam wywiadu na portalu naszego partnera.

DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe