Szydło z Macierewiczem jutro w Mielcu

  • 9.10.2016, 20:40
  • ms
Podziel się:
Oceń:
Szydło z Macierewiczem jutro w Mielcu TVP Info
Beata Szydło z ministrem Antonim Macierewiczem i wiceministrem rozwoju Radosławem Domagalskim w najbliższy poniedziałek odwiedzi Mielec.

Premier Szydło była dziś gościem w TVP Info. Kiedy w jej stronę padło pytanie, czy polskie zakłady lotnicze mają szanse na wyprodukowanie dla polskiej armii śmigłowców wielozadaniowych, odpowiedziała:
- Mają szanse. Są przygotowane. Zresztą, chciały brać udział i w tym przetargu. Poprzedni rządu miał inną filozofię na zakup sprzętu dla wojska. My mówimy wyraźnie: polski przemysł obronny ma być kołem zamachowym polskiej gospodarki. Chcemy odbudować, reindustrializować Polskę, chcemy odbudowywać polskie firmy. Chcę przypomnieć, że Świdnik i Mielec to były kiedyś polskie zakłady. W wyniku transformacji, nasi poprzednicy tę politykę wyprzedaży polskiej gospodarki kontynuowali. My będziemy robili dokładnie odwrotnie. I również zakupy sprzętu obronnego dla polskiej armii są ważnym elementem budowania polskiej gospodarki.

Beata Szydło podkreśliła, że zakupy śmigłowców nastąpią bardzo szybko.

Jutro, 10 października, odwiedzi Mielec.

ms

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Leo
Leo 9.10.2016, 22:24
Brawo.
Pirx
Pirx 10.10.2016, 17:36
jakie brawo? wydanie mld pln do USA lub Woch to jest brawo? nie przeczytałem, że rząd zamierza wykupić te zakłady z obcych rąk tylko niezrozumiała propaganda, że jakaś reindustrializacja, że to były kiedyś polskie zakłady. jakie brawo?

Pozostałe