Już 4 tysiące osób wpłaciło na leczenie Kuby z Mielca! Jak jeszcze można pomóc?

  • 10.10.2019, 10:07
  • opr. dj/kt

Podziel się:

Oceń:

Już 4 tysiące osób wpłaciło na leczenie Kuby z Mielca! Jak jeszcze można pomóc? Fot. Kuba Gortadt
W zbiórce na leczenie mielczanina Kuby Gortadta wpłat dokonało już ponad 4220 osób. Osiągnięto połowę kwoty, jednak na kolejne serie immunoterapii glejaka w Niemczech wciąż potrzeba ponad 230 tysięcy złotych, dlatego rodzina uruchamia nowe działania - zobacz jakie!

Znany aktor zatańczy dla darczyńcy na Instagramie

Adam Fidusiewicz jest aktorem, zagrał Stasia Tarkowskiego "W pustyni i w puszczy", Maksa Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej i „Wilka” w serialu "Czas honoru." Był uczestnikiem programów rozrywkowych "Taniec z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo."

Po przesłaniu mu na Instagramie (@adamfido) dowodu wpłaty min. 50 złotych na leczenie Kuby (zrzutu ekranu/zdjęcia) obiecuje wykonać dla darczyńcy taniec i zarejestrować go w formie InstaStory.

https://www.facebook.com/events/1531263273683001/

Wpłacać należy na Siepomaga tutaj: https://www.siepomaga.pl/leczenie-kuby

  

Licytacje dla Kuby, w tym prezentów na Dzień Nauczyciela

Rodzina postanowiła użyć popularności grup sprzedaży na Facebooku. Wraz z mieleckim Stowarzyszeniem "Mamy dla Was czas" tworzy akcję licytacji przedmiotów w specjalnej grupie tutaj: https://www.facebook.com/groups/401086637220381/

Trwa aukcja doniczek z hiacyntami posadzonymi osobiście przez Kubę, polecana na prezent na Dzień Nauczyciela. Zapowiedziane są już m.in. lampy, akcesoria łazienkowe i higieniczne, usługi dla firm, sprzęt komputerowy i gadżety. Można zgłaszać dary swoje lub ze swojej firmy.

 

"Zabiegani" też idą na tę wojnę

Połączone siły grup biegaczy z Mielca i Starachowic organizują nietypowy bieg charytatywny. Jego wyjątkowość polega na wirtualnym charakterze - wynik należy przesłać w formie zrzutu ekranu, a medal przyjdzie pocztą. Potrwa przez ostatni pełny tydzień października (do 27.10).

Regulamin i zapisy na stronie: datasport https://www.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5207  

Szczegóły w wydarzeniu FB: https://facebook.com/events/382221382708506

  

Można polubić i dołączyć do "wojny"

O kolejnych akcjach i postępach rodzina informuje na stronie FB "Idziemy z Kubą na wojnę z glejakiem"

https://www.facebook.com/Idziemy-z-Kub%C4%85-na-wojn%C4%99-z-glejakiem-114013989986436/

  

 

Kuba Gortadt jest mielczaninem, ma 36 lat. W lutym, w dniu narodzin swojego pierwszego dziecka zasłabł i zdiagnozowano u niego raka mózgu - skąpodrzewiaka anaplastycznego. Po operacji i serii zabiegów w Polsce, jedynym ratunkiem okazała się zbiórka pieniędzy na immunoterapię w Niemczech - Kolonii. Dzięki środkom zgromadzonym już w akcji w serwisie Siepomaga mógł bez opóźnień podjąć leczenie - odbył dwa wyjazdowe cykle, aktualnie brakuje jeszcze ponad 200 tysięcy złotych na dokończenie terapii. Wpłacać datki i poznać całą historię można na stronie:

opr. dj/kt

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe