Mężczyzna w szoku. Policjani szukali go wśród kukurydzy

  • 09.10.2019, 14:56
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Mężczyzna w szoku. Policjani szukali go wśród kukurydzy Fot. KPP Nisko Policjanic niezwłocznie pomogli poszkodowanemu mężczyźnie.
Policjanci z Jarosławia pomogli mężczyźnie, który z obrażeniami głowy biegał po ulicy w Makowisku. Osłabionego i zziębniętego mężczyznę znaleźli na polu kukurydzy.

Wczoraj po godz. 19  dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie stacji paliw w Makowisku, mężczyzna z obrażeniami głowy biega po jezdni i najprawdopodobniej jest w szoku. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Z relacji świadków wynikało, że zdezorientowany mężczyzna biegał po ulicy i miał obrażenia głowy. Policjanci ustalili, że wbiegł on na pole, na którym rosła kukurydza. Mundurowi sprawdzili teren i odnaleźli leżącego na ziemi półprzytomnego mężczyznę. Posiadał widoczne obrażenia głowy i był wyziębiony. Udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie. 

53-letni mieszkaniec Jarosławia został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów.  

Policjanci ustalają w jakich okolicznościach mężczyzna doznał obrażeń ciała.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe