Śmierć krąży po tym miejscu...

  • 09.10.2019, 09:19 (aktualizacja 09.10.2019, 10:57)
  • W

Podziel się:

Oceń:

Śmierć krąży po tym miejscu... Fot. archiwum Walące się drzewo stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Mężczyzna, który w trakcie wycinki drzew został uderzony konarem w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Wycinka odbywała się w okolicach miejsca wypadku sprzed tygodnia, w którym śmierć poniósł kierowca, na którego samochód spadło podczas wichury drzewo.

Drzewa rosnące w pasie drogowym w powiecie niżańskim  miały być wycięte, ponieważ zagrażały bezpieczeństwu kierowców podróżującym tym odcinkiem drogi. Jak ustalono, czterech pracowników ścinało dęba rosnącego na poboczu. Z uwagi na silny wiatr, drzewo zmieniło kierunek upadku. Jeden z konarów spadł na 50-letniego mieszkańca Cholewianej Góry. Mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy mężczyzna zmarł.

Tydzień wcześniej na tej drodze doszło do wypadku, w którym zginął kierowca przygnieciony drzewem. Informacja o tym zdarzeniu tutaj.

W

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kasia
Kasia 11.10.2019, 07:11
Kto przy zdrowych zmysłach wycina drzewa przy silnym wietrze.

Pozostałe