Z Pnia do stóp papieskiego ołtarza

  • 08.10.2019, 15:20
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Z Pnia do stóp papieskiego ołtarza Fot. Gmina Radomyśl Wielki Uczesticy wycieczki nie kryli swojej radości.
Wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Pniu i uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Pniu (placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie „Nasza Gmina”) wraz z rodzicami oraz terapeutami odwiedzili Sanktuarium św. Kingi w Starym Sączu.

Wyjazdowi przewodniczył ks. Mariusz Florek, wikariusz pracujący w tych placówkach. W programie znalazł się Klasztor Sióstr Klarysek, w Kościele Trójcy św. odbyła się msza św. Następnie uczestnicy zwiedzili ołtarz papieski i po obiedzie w domu pielgrzyma szczęśliwie wrócili do domów.

Udział w wyjeździe rodziców stał się okazją do głębszej integracji z personelem placówek. Ma ona celu wymianę doświadczeń, podzielenia się swoimi uwagami z terapeutami na temat funkcjonowania ich dzieci oraz do lepszego poznania się. To także okazja do odpoczynku, odrobiny wytchnienia oraz oderwania się od codzienności. 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe