Setki interwencji straży po wczorajszych wiatrach

  • 01.10.2019, 10:22
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Setki interwencji straży po wczorajszych wiatrach fot.K.Radoń Na Podkarpaciu strażacy interweniowali ponad 245 razy.
Miniony dzień był pracowity dla strażaków. Ciągle spływały kolejne zgłoszenia o powalonych drzewach i innych uszkodzeniach. W wielu mieszkaniach brakowało prądu.Awarie po wczorajszych wichurach

W naszym województwie strażacy interweniowali ponad 245 razy, w tym ponad 40 razy pomagali w zabezpieczaniu uszkodzonych pokryć dachowych na budynkach mieszkalnych i gospodarczych. Poza tym usuwali powalone drzewa i konary, które uniemożliwiały przejazd samochodom.

Nie obeszło się również bez awarii na liniach średniego napięcia. Około 380 gospodarstw domowych na Podkarpaciu nie ma jeszcze prądu po wczorajszych wichurach. Energetycy cały czas pracują i w ciągu najbliższych godzin energia ma być przywrócona.   

 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe