Czego chcą kandydaci na posłów? Ujawnili to w debacie Korso!

  • 26.09.2019, 15:30 (aktualizacja 12.10.2019, 00:56)
  • Redakcja

Podziel się:

Oceń:

Czego chcą kandydaci na posłów? Ujawnili to w debacie Korso! for. KR W auli dawnego AGH spotkali się przedstawiciele sześciu komitetów wyborczych.
Sześciu kandydatów do sejmowych ław wzięło udział w debacie organizowanej przez Tygodnik Korso i portal korso.pl.

Podczas debaty na pytania nasze i publiczności odpowiadali:

Fryderyk Kapinos

Krystyna Skowrońska

Monika Skowrońska - Ziomek

Kazimierz Gacek

Artur Mryczko

Piotr Fila

 

Nie zabrakło trudnych pytań o czyste  powietrze, drogi, młodych mielczan, przemysł, szpital... 

 

 

Redakcja

Zdjęcia (24)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
MichałN
MichałN 26.09.2019, 23:08
Szkoda, ze w debacie nie uczestniczyli inni kandydaci na posłów. Warto zapoznawać się z programami różnych opcji, różnych ludzi. Dla naszej części Polski ważny jest przede wszystkim rozwój gospodarczy, tworzenie nowych miejsc pracy. Czytając programy różnych kandydatów szczególnie ciekawie prezentuje się kandydatura Pawła Poncyljusza. Proponuje on między innymi rozwój inwestycji, a co za tym idzie powstaną nowe miejsca pracy. Fajnie, że jest to człowiek który zna nasze potrzeby, wie jakie wartości są dla nas ważne np rodzina, w dodatku jeśli damy mu szanse będzie zabiegał o ich realizacje w sejmie. Atutem powinno być też doświadczenie polityczne, którego Poncyljuszowi odmówić nie można.
fasolla64
fasolla64 26.09.2019, 23:04
W Mielcu nie ma nawet peronu kolejowego, a o szybkiej kolei do CPK nikt nie nawet nie marzy. Szprychy 6 i 7 omijają ten powiat.

Pozostałe