Stadion opanują biegacze

  • 06.10.2016, 05:00
  • Edward Tabor

Podziel się:

Oceń:

Stadion opanują biegacze Edward Tabor (archiwum)
W piątek, 7 października, po raz 22. Lekkoatletyczny Klub Sportowy Stal Mielec organizuje Ogólnopolskie Biegi Uliczne. Impreza odbędzie się tak jak przed rokiem na stadionie miejskim i na terenach MOSiR - przyległych do stadionu.

Jej celem jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej oraz promocja miasta i regionu. Co roku biorą w nich udział setki dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Wciąż trwają zapisy do biegu głównego o Puchar Prezydenta Mielca na 3 km. W biegu tym mogą uczestniczyć osoby które ukończyły 16 lat, zarejestrują się przez system timekeeper i wniosą opłatę startową. System zgłoszeń otwarty będzie do środy 5 października. Istnieje możliwość rejestracji w biurze zawodów w dniach 6 i 7 października z tym że, organizator nie gwarantuje pakietu startowego. Każdy uczestnik na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

Więcej w 40 numerze Korso

Edward Tabor

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
biegacz
biegacz 06.10.2016, 07:58
Tylko żeby tej zniszczonej bieżni nie poniszczyli jeszcze bardziej :-) Ale ipreza jak najbardziej potrzebna. Kto był w poprzednich latach to wie jaką cieszy się popularnością

Pozostałe