W Nadleśnictwie Tuszyma od jutra ruszy wycinka drzew

  • 22.09.2019, 20:06
  • BW

Podziel się:

Oceń:

W Nadleśnictwie Tuszyma od jutra ruszy wycinka drzew Gmina Przeclaw
Od jutra (23 września) w Przecławiu przy ul. Podlesie będą wykonywane prace związane z wycinką drzew. Mogą występować chwilowe utrudnienia na drodze.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Tuszyma pismem skierowanym do burmistrz Przecławia informuje mieszkańców ul. Podlesie (końcowy odcinek drogi sąsiadujący bezpośrednio z gruntami PGLLP Nadleśnictwa Tuszyma ), że w dniach 23-27 września  będą prowadzone wycinki drzew na gruntach leśnych w sąsiedztwie ul. Podlesie.

W trakcie prac może wystąpić potrzeba chwilowego wstrzymania ruchu drogowego na czas ścinki, obalenia i uprzątnięcia drzew. Prace będą prowadzone pod stałym nadzorem pracowników służby leśnej posiadających uprawnienia do kierowania ruchem.

Przeprowadzenie wycinki jest niezbędne w celu ograniczenia potencjalnych zagrożeń dla uczestników ruchu oraz właścicieli posesji sąsiednich ze strony drzew leśnych. Usunięcie drzew ograniczy negatywny wpływ na drogę rozrastających się systemów korzeniowych. 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe