Są nowe drogi w Jaślanach

  • 21.09.2019, 19:12 (aktualizacja 21.09.2019, 22:44)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Są nowe drogi w Jaślanach fot. UG Tuszów Narodowy
Gmina Tuszów Narodowy w roku bieżącym otrzymała dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na przebudowę dróg gminnych: Jaślany – przez wieś oraz Jaślany - Paprótnia wraz z przebudową istniejącego chodnika, odwodnienia i skrzyżowań z drogą powiatową. Wartość inwestycji wyniosła ogółem ponad 1,6 miliona złotych.

Na powyższą inwestycję z Funduszu Dróg Samorządowych Gmina Tuszów Narodowy otrzymała 839 873,00 zł.

W ramach zadania nowa nawierzchnia asfaltowa powstała na długości około 1,94 km. Oprócz dróg przebudowany został również chodnik na długości 1,76 km, który zlokalizowany jest w bezpośrednim kontakcie z ww. drogami. Zyskał on nawierzchnię z betonu asfaltowego wzbogaconego barwnikiem. Ponadto przebudowie uległy skrzyżowania z drogą powiatową nr 1 137R, oraz zamontowano nowe oznakowanie na całym odcinku inwestycji.

Odbiór całej inwestycji przez komisję miała miejsce 29 lipca na placu budowy. W związku z powyższym droga została przekazana do użytku.

K. Radoń

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Trepy
Trepy 28.11.2019, 09:21
27.11.2019, po zrobieniu asfaltową chodników orlikow, wszystkiego, wyskoczył na stronie gminy Tuszów Narodowy, przetarg na budowę hali sportowej w Jaslanach, weźcie się w końcu za tą gminę. W grochowym nie ma wodociągów do domów!!! Chodników nie wspomnę!!! Co tydzień korso wychodzi i wszystkie gminy są pokazane a gmina tuszów wtedy kiedy występują jasełka, albo występy ludowe
Terfr
Terfr 21.09.2019, 22:57
Szkoda tylko że wszystko w Jaślanach się dzieje

Pozostałe