Zadbajmy o prawidłowo wypełnione karty do głosowania

  • 21.09.2019, 11:54 (aktualizacja 21.09.2019, 22:25)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Zadbajmy o prawidłowo wypełnione karty do głosowania Fot. UM w Mielcu
Głosowanie na projekty Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego rozpoczęto. Dużym zainteresowaniem cieszy się tradycyjne oddawanie głosów, na karcie papierowej. Aby nasz głos był ważny musimy odpowiednio wypełnić wszystkie pola obowiązkowe.

Wszystkim którzy głosują za pomocą formularzy papierowych przypominamy o konieczności ich poprawnego wypełnienia i przestrzegania regulaminu głosowania.

Za nieważne uznane będą karty do głosowania:

- na których brak wymaganych danych – imienia, nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, a także wtedy, gdy te dane są błędne lub nieczytelne i gdy brakuje podpisów głosującego

- na których oddadzą głosy osoby nie będące mieszkańcami Mielca

- na których oddano więcej niż trzy projekty z Listy Projektów Ogólnomiejskich i/lub więcej niż trzy projekty z Listy Projektów Lokalnych

- na których oddano głosy na projekty lokalne w więcej niż jednym obszarze

Unieważniane będą także głosy oddane na formularzach papierowych w przypadku, gdy dana osoba oddała głos za pomocą internetu.  Oddawane w punktach do głosowania karty będą sukcesywnie weryfikowane przez pracowników Urzędu Miejskiego pod kątem ich prawidłowego wypełnienia.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe