Mielecka Rada Seniorów rozpoczęła drugą kadencję

  • 19.09.2019, 09:57
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Mielecka Rada Seniorów rozpoczęła drugą kadencję fot. UM w Mielcu Mielecka Rada Seniorów rozpoczęła drugą kadencję.
Kadencja Mieleckiej Rady Seniorów 2015-2019 dobiegła końca. Swoją pracę rozpoczęła nowa Rada, która przez następne cztery lata będzie reprezentować osoby starsze w naszym mieście.

Zgodnie ze statutem Mieleckiej Rady Seniorów pierwsze posiedzenie, które odbyło się 16 września (poniedziałek), otworzył i poprowadził Przewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Bieniek. W obradach Mieleckiej Rady Seniorów uczestniczyli Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski, Drugi Zastępca Adriana Miłoś oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Agata Ćwięka.

Przewodnicząca Rady Stanisława Rzeźnik przedstawiła sprawozdanie z działalności pierwszej kadencji MRS. Złożyła również podziękowania dla władz samorządowych oraz koleżanek i kolegów współpracujących w Radzie.

Podczas pierwszego posiedzenia Rady dokonano wyboru Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Mieleckiej Rady Seniorów. Przewodniczącą Rady została Stanisława Rzeźnik, a wiceprzewodniczącym Wacław Świerczyński.

 

Skład Mieleckiej Rady Seniorów:

1. Jan Bury
2. Władysława Cegielska
3. Maria Działowska
4. Barbara Gadomska
5. Krystyna Kubińska
6. Janusz Pacholec
7. Irena Szastak
8. Elżbieta Pitroff
9. Stanisława Rzeźnik
10. Wacław Świerczyński
11. Janina Tomczyk
12. Stanisława Wit

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe