Rekiny radomyskiego biznesu

  • 27.01.2016, 13:37
  • Monika Piątek
Podziel się:
Oceń:
Rekiny radomyskiego biznesu Szymon Burek
Już po raz 14. władze gminy Radomyśl Wielki nagrodziły wyróżniających się przedsiębiorców. – To w interesie gminy jest, by samorząd wspierał aktywność i przedsiębiorczość – przekonywał burmistrz Józef Rybiński.

Tradycyjne już święto radomyskiego biznesu przypadło w tym roku na sobotę, 23 stycznia. W zajeździe Wedeta w Zgórsku pojawiło się przeszło 250 osób, których znaczną część stanowili właśnie lokalni przedsiębiorcy.

Dają pracę i dumę
Powody, dla których warto wspierać gospodarkę, wymienił już na początku spotkania burmistrz Rybiński: – To przedsiębiorcy tworzą nową jakość naszego codziennego życia, budują wizerunek naszej małej ojczyzny, wpływają na rozwój regionu, dają mieszkańcom pracę i poczucie stabilizacji. Oczywiście, firmy te płacą również podatki, dzięki którym samorząd może realizować potrzeby mieszkańców – wymieniał włodarz gminy. – Niech mi będzie wolno w imieniu władz samorządowych podziękować za wszystkie wasze przedsięwzięcia, jakie podejmujecie na rzecz rozwoju waszych firm, a które służą także rozwojowi gospodarczemu i społecznego gminy. Dziękuje, wam za wszelkie dobro, jakie czynicie na rzecz drugiego człowieka, za sponsorowanie szkół i stowarzyszeń, za wspieranie imprez o charakterze kulturalnym i sportowym. W dowód uznania dla waszych działań kapituła przyznała wyróżnienia – dodał, kierując swoje ciepłe słowa do wszystkich zgromadzonych.

Ciąg dalszy w 5 numerze Korso

Monika Piątek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe