Nowa przygoda w Dulczy Małej [FOTO]

  • 17.09.2019, 08:29 (aktualizacja 17.09.2019, 15:27)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Nowa przygoda w Dulczy Małej [FOTO] Fot. SP Dulcza Mała
W ubiegłą niedzielę, 15 września w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Dulczy Małej odbył się X Piknik Integracyjny dla dzieci i młodzieży.

.

Moc atrakcji, pogodna atmosfera, szczęśliwe i uśmiechnięte rodziny – tak w skrócie można opisać przebieg niedzielnego popołudnia.

A działo się wiele. Piknik rozpoczęły występy dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola „Radosny Start” w Radomyślu Wielkim, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Pniu.

Potem na scenie pojawiali się kolejno: Victor Febo, który swoim pokazem iluzji zaczarował publiczność oraz grupa taneczna Gsquad ze Szkoły Tańca Dirty Dance Studio w Mielcu. Muzyczne rytmy dancehall przeniosły widownię na słoneczną Jamajkę.

Z dużym zainteresowaniem spotkał się pokaz technik karate w wykonaniu dzieci i młodzieży z klubu Sportowego Kyokushin Karate SEIKEN sekcja Radomyśl Wielki.

Sporo działo się również poza sceną, gdzie można było spotkać wielu ludzi z pasją. Na pikniku gościli między innymi Suren Vardanian – słynny ilustrator książek, który rysował dzieciom piękne portrety. Pojawiła się grupa motocyklistów robiąc ogromne wrażenie na wszystkich zebranych. Imprezę wzbogacały pokazy astronomiczne oraz zajęcia z robotyki. W kąciku urody można było pomalować twarz, paznokcie, zrobić oryginalną fryzurę a pani Martynka czarowała piękne zwierzęta z balonów.

Dodatkowo do dyspozycji zebranych były dmuchane atrakcje, fotobudka oraz kawiarenka i wiejski stół. Strażacy tradycyjnie częstowali pyszną grochówką.

Wszyscy zebrani mieli możliwość uczestniczyć w loterii fantowej, w której do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród. Imprezę zakończyły animacje w wykonaniu grupy Jaszczur i Przyjaciele.

Wszystkie atrakcje były dostępne dla zebranych nieodpłatnie.

MW

Zdjęcia (27)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe