Sprzątamy las!

  • 15.09.2019, 20:33
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Sprzątamy las! fot. Lasy Państwowe
Widok worka z odpadami w pobliżu lasu nikogo nie dziwi, a tym bardziej szklane butelki pod drzewem. Pomimo wielu akcji edukacyjnych ludzie wciąż zaśmiecają środowisko. Pomóżmy naturze i w najbliższy piątek przyłączmy się do akcji sprzątania lasu.

Każdego roku leśnicy usuwają z lasów tyle śmieci, że wypełniłyby one ponad 1000 wagonów kolejowych!!!
Lasy Państwowe przeznaczają na to blisko 20 mln zł rocznie!


Jeszcze większy kłopot śmieci stanowią dla właścicieli lasów prywatnych.
Niestety, mimo regularnego sprzątania, kolejne tony odpadów trafiają do lasu.

I właśnie dlatego w najbliższy piątek 20 września, kiedy na całym globie będzie rozpoczynało się #SprzątanieŚwiata, my również będziemy sprzątać lasy!

W ramach zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę akcji #sprzątaMY w każdym z 430 nadleśnictw w kraju na chętnych do pomocy będą czekały worki na śmieci, rękawice oraz opiekunowie.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe