Mielecki PSL z Koalicji Polskiej przedstawił swoich kandydatów

  • 13.09.2019, 12:37 (aktualizacja 13.09.2019, 13:19)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielecki PSL z Koalicji Polskiej przedstawił swoich kandydatów fot. KR Polskie Stronnictwo Ludowe - Koalicja Polska dziś w Mielcu zaprezentowało swoich kandydatów.
Jan Tarapata, Monika Skowrońska-Ziomek i Stanisław Lonczak to mieleccy kandydaci z listy PSL Koalicji Polskiej w najbliższych wyborach parlamentarnych. Dziś szef sztabu wyborczego PSL Andrzej Chrabąszcz przedstawił założenia kampanii wyborczej w powiecie mieleckim. Była też możliwość przedstawienia konkretnych kandydatów.

Polskie Stronnictwo Ludowe idzie do wyborów pod szyldem Koalicji Polskiej. To wynik porozumienia do jakiego doszło pomiędzy przedstawicielami PSL i Ruchu KUKIZ'15. Na podkarpackiej liście PSL KP - w okręgu wyborczym nr 23 znaleźli się przedstawiciele powiatu mieleckiego: Jan Tarpata, Stanisław Lonczak i Monika Skowrońska-Ziomek. Dziś na konferencji prasowej przedstawili swój pomysł na kampanię. 

- Są to kandydaci z wysokiej półki. Kandydaci, które mają olbrzymie doświadczenie. Są gwarantem tego, że nasz program będzie realizowany. Jako Polskie Stronnictwo Ludowe będziemy uczestniczyć w wyborach pod swoim szyldem, ale rozszerzony o Koalicję Polską. Na naszych listach będą kandydaci z Ruchu KUKIZA, Europejscy Demokraci, samorządowcy. Wszyscy, którym jest bliska idea Polski sprawiedliwej, Polski, która będzie się rozwijać bardzo dynamicznie. Program Koalicji Polskiej powstał na setkach spotkań z Polakami. Jest to program nowoczesny, którego wdrożenie zaowocuje dynamicznym rozwojem Polski - mówił dziś Andrzej Chrabąszcz, szef sztabu wyborczego PSL KP.  

Zobacz zapis konferencji prasowej

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kazimierz66
Kazimierz66 20.09.2019, 14:24
Z każdej twarzy przebija troska o wspólne nasze dobro, najwięcej u towarzysza Tarapaty
mielczak
mielczak 19.09.2019, 09:31
czy ta pani to corunia p.posel idyr.banku z Przeclawia??//co w tym zlobie jest ,ze sie tak pchaja

Pozostałe