Ratowali tonącego!

  • 04.10.2016, 05:59
  • mp

Podziel się:

Oceń:

Ratowali tonącego!
Mężczyzna pływający łódką po stawie w Otałęży wymagał wsparcia strażaków we wtorek, 27 września, kilkanaście minut przed godziną 13.

To właśnie wtedy, w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach wypadł z łódki i kurczowo trzymał się burty, oczekując na pomoc. Tej udzielili mu strażacy państwowi, a także ochotnicy z Czermina. Dzięki szybkiemu działaniu podjęli tonącego, a także przyholowali do brzegu jego łódź. Mężczyzna po wydobyciu z wody był wyziębiony. Omówił jednak udzielenia sobie pomocy przez przybyłą na miejsce ekipę ratunkową.

Informacje przekazał bryg. Marek Matubowski, ofi cer prasowy Komendy Powiatowej PSP Mielec.

mp

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anka
Anka 04.10.2016, 16:33
Tak naprawdę to wyciągnęli go strażacy z OSP Czermin
woda
woda 04.10.2016, 18:15
Ale napisane jest tak, ze raczej to państwowi go wyłowili, a ochotnicy pomagali. Ot, taka lekka nieścisłość. Jedni mają za to kasę inni robią to społecznie (lub naprawdę drobne pieniążki za akcję)

Pozostałe