Oddajesz tylko tyle ile pożyczyłeś? To możliwe

  • 3.10.2016, 06:38 (aktualizacja 05.10.2016 18:57)
  • Artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oddajesz tylko tyle ile pożyczyłeś? To możliwe
Darmowa pożyczka brzmi jak wymarzona oferta, do której dostęp mają tylko wybrani. Jak jest naprawdę? Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, aby pożyczyć za darmo i o czym warto pamiętać podczas całego procesu. Pokazujemy, że pożyczka bez żadnych dodatkowych opłat jest możliwa i dostępna dla każdego.

 

Dla kogo darmowa pożyczka

Chcąc pożyczyć zupełnie za darmo, zapoznaj się z warunkami, jakie należy spełnić. W stosunku do atrakcyjności oferty jest ich naprawdę niewiele, dlatego zwyczajnie pożyczanie za darmo się opłaca. Najważniejszym warunkiem jest bycie nowym klientem danej firmy pozabankowej oraz terminowa spłaca całej kwoty, którą pożyczyłeś. Dlaczego? W przypadku spóźnienia, nawet jednodniowego, pożyczkodawca nalicza wysokie odsetki, do których dochodzą jeszcze koszty napomnień czy różnego rodzaju monitów. Jeśli chcesz pożyczyć za darmo, wyszukaj darmową pożyczkę na bezpiecznechwilowki.pl, gdzie znajdziesz wiele tego typu ofert. A co, jeśli pragniesz pożyczyć za darmo kolejny raz? W takiej sytuacji po prostu wybierz ofertę innej firmy w tej branży, tak aby być jej klientem po raz pierwszy.

Dlaczego firmom się to opłaca

To chyba podstawowe pytanie, które nurtuje klientów. Odpowiedź jest prosta – biorąc darmową pożyczkę, niekiedy zostajesz klientem danej firmy na znacznie dłuższy okres i korzystasz jednocześnie z innych, już płatnych ofert. Co więcej, firmy udzielające darmowych pożyczek zarabiają na spóźniających się klientach, bo – jak już wiesz – odsetki naliczane są za każdy dzień spóźnienia ze spłatą całej pożyczonej kwoty. Pamiętaj o tym, kiedy planujesz pożyczkę za 0 zł.

O czym musisz pamiętać

Wszelkie formalności związane z darmowymi pożyczkami są banalnie proste. Aby ułatwić cały proces, możesz przygotować od razu aktualny i wydany w Polsce dowód osobisty, numer osobistego konta bankowego, na który mają zostać przekazane pieniądze oraz – tylko w niektórych przypadkach – dokument potwierdzający źródło dochodu. Biorąc darmową pożyczkę, warto też zweryfikować daną firmę przed podpisaniem umowy, co umożliwi Ci m.in. Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) oraz Związek Firm Pożyczkowych (ZFP).

A co w przypadku niepewnej sytuacji w BIK? Przy bezpłatnej chwilówce nie musisz się tym w ogóle przejmować, ponieważ obecnie firmy mają wiele ofert, w których Twoja historia kredytowa nie ma żadnego znaczenia. Gdzie szukać pożyczek bez BIK? Tutaj przyda się porównywarka pożyczek, dzięki której szybko znajdziesz nie tylko atrakcyjną, ale i bezpieczną ofertę odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Artykuł sponsorowany

Pozostałe