Dotacja na drogi Czajkowej i Grochowem

  • 09.09.2019, 22:03 (aktualizacja 09.09.2019, 22:31)
  • K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Dotacja na drogi Czajkowej i Grochowem Fot. Gmina Tuszów Narodowy
Dotacja na drogi w kwocie 1 338 832 zł zasili budżet gminy Tuszów Narodowy i pozwoli wykonać 3, 299 km nowych nawierzchni dróg.

Wnioski z Gminy Tuszów Narodowy o dotacje z Funduszu Dróg Samorządowych znalazły się na liście do dofinansowania zatwierdzonej przez Ministerstwo Infrastruktury. W ramach zadania wykonane będą drogi w Czajkowej tzw. obwodnica - Piachy kwota dotacji 595 057,00 zł i w Grochowem na działki osiedle i Grochowe Goźlin kwota dotacji 743 775,00 zł. Do zadania gmina wnosi wkład własny z środków budżetowych w wysokości 20% wartości zadania.

Cieszę się, że powstaną kolejne odcinki o nowej nawierzchni asfaltowej dróg gminnych, które znacząco ułatwią życie mieszkańcom. O stanie naszych dróg i potrzebach w tym zakresie rozmawiałem z wiceministrem infrastruktury panem, Rafałem Weberem, którego niedawno gościliśmy w gminie w związku z wdrażaniem ustawy o funduszu autobusowym - mówi wójt gminy i dodaje. W drugim naborze z kolei złożyliśmy wniosek o dofinansowanie do wykonania nowej nawierzchni drogi lokalnej w Borkach Nizińskich. Obecnie trwa ocena wniosku.

K. Radoń

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Nerwa
Nerwa 28.11.2019, 09:13
Patologia!!! Grochowe I, mieszkańcy sami wykonują drogi do działek zakupionych od gminy, i wodociągu nie ma a w grochiwym II, na niby osiedlu gdzie domy zaczęły się dopiero budować asfalt, wodociągi, CO JEST GRANE!!!!

Pozostałe