Firma ANKOL wyróżniona Złotą Statuetką

  • 26.01.2016, 13:33
  • opr. red.
Podziel się:
Oceń:
Firma ANKOL wyróżniona Złotą Statuetką Archiwum firmy ANKOL
23 stycznia w Teatrze Wielkim, Operze Narodowej w Warszawie podczas Wielkiej Gali Business Centre Club odbył się finał konkursu Lider Polskiego Biznesu.

BCC jest prestiżowym klubem polskich przedsiębiorców i pracodawców. Po raz kolejny wyróżnił firmy i ich szefów, którzy umacniają gospodarkę rynkową w Polsce i jednocześnie angażują się w działania prospołeczne.

Wśród blasku fleszy, magii świateł to wydarzenie pełne wytworności zgromadziło kilkuset gości, w tym polską elitę biznesu, parlamentarzystów, dyplomatów, publicystów oraz osobistości świata nauki i kultury. Centralnym punktem uroczystości w Teatrze Wielkim była ceremonia wręczenia Złotych Statuetek w konkursie Lider Polskiego Biznesu dla tych, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Najlepsi polscy przedsiębiorcy otrzymali statuetki z rąk prezesa Marka Goliszewskiego, prof. Stanisława Gomułki, głównego ekonomisty BCC, wicepremiera, ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego, ministra Jerzego Kwiecińskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i prezesa Wojciecha Warskiego, przewodniczącego Konwentu BCC.

Ciąg dalszy w 5 numerze Korso

opr. red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.