Święto ziemniaka w Padwi Narodowej [FOTO]

  • 08.09.2019, 20:29
  • SzB. / KR [FOTO]

Podziel się:

Oceń:

Święto ziemniaka w Padwi Narodowej [FOTO] fot. KR Święto Ziemniaka przyciąga wszystkich zainteresowanych lokalnymi specjałami.
Ziemniak to podstawa upraw rolniczych w gminie Padew Narodowa. Dlatego od kilku lat organizuje się tutaj imprezę, gdzie lokalna społeczność prezentuje potrawy z ziemniaka. Gminne Święto Ziemniaka w Padwi Narodowej przyciągnęło setki osób.

Mieszkańcy poszczególnych sołectw przygotowali swoje stoiska promocyjne z lokalnymi potrawami z ziemniaka. Jak zwykle przygotowano konkursy na najlepsze potrawy i najładniejsze stoisko promocyjne. Dla wszystkich wystąpiły zespoły muzyczne m. in. "Ignis Dei" z Mielca, a także grupa górali z Poronina. 

SzB. / KR [FOTO]

Zdjęcia (39)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
baba ziemniaczana
baba ziemniaczana 10.09.2019, 13:04
optymalizacja kosztów samorządu rękami jego mieszkańców

Pozostałe