Fryderyk Kapinos: "dementuje informację, że w Mielcu nie ma wagi, która kontroluje tonaż ciężarówek"

  • 08.09.2019, 11:15
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Fryderyk Kapinos: "dementuje informację, że w Mielcu nie ma wagi, która kontroluje tonaż ciężarówek" fot. archiwum
Radny miejski (PiS) Fryderyk Kapinos odniósł się do tematu wagi, która w Mielcu miała być wykorzystywana do kontroli ciężarówek. Tyle, że urzędnicy mieleckiego magistratu uważają, ze takiej wagi w Mielcu nie ma, a radny Kapinos po wizycie w Urzędzie Wojewódzkim Inspektorze Kontroli Transportu Drogowego - twierdzi, że waga jest.

.

- Odbyłem spotkanie z Podkarpackim Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego, Panem Jarosławem Skolikiem, który poświadczył, że wspomniana waga funkcjonująca na mocy podpisanej umowy pomiędzy Urzędem Miasta Mielca, a Agencją Rozwoju Przemysłu, istnieje w naszym mieście od 10 października 2018 r. Podczas rozmowy dowiedziałem się również, że w bieżącym roku Inspektor Transportu Drogowego, dokonał już 16 wzmożonych działań kontrolnych, spośród których większość okazała się skuteczna. Na kierowców przeciążonych aut poruszających się po naszym mieście, nakładane są kary wobec przewoźnika które mogą wynosić od 500 zł do 15 tys zł - informuje Fryderyk Kapinos. 

 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe