Geometryczne malarstwo Marcina Lubery w Galerii ESCEK w Mielcu

  • 07.09.2019, 12:17 (aktualizacja 07.09.2019, 12:30)
  • SzB. / fot. K. Radoń

Podziel się:

Oceń:

Geometryczne malarstwo Marcina Lubery w Galerii ESCEK w Mielcu fot. K. Radoń wybrane obrazy M. Lubery
Marcin Lubera pochodzi z Kolbuszowej. Jest absolwentem Instytutu Stuk Pięknych Uniwersytety Jana Kochanowskiego w Kielcach. W Mielcu zaprezentował cykl obrazów pod wspólnym tytułem "paradoks przestrzeni".

Marcin Lubera zajmuje się malarstwem, rzeźba i instalacją artystyczną. W swojej sztuce zajmuje się przede wszystkim poszukiwaniem harmonii, przestrzeni. Jego malarstwo można zaliczać do sztuki współczesnej, gdzie korzysta przede wszystkim z kształtów, kolorów i symboli. Obrazy Marcina Lubery można oglądać w miejskiej galerii ESCEK do 29 września. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

SzB. / fot. K. Radoń

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe