Partynia z nowym boiskiem

  • 03.10.2016, 05:00
  • mp

Podziel się:

Oceń:

Partynia z nowym boiskiem UM Radomysl Wielki
- To najlepsza płyta piłkarska na terenie gminy Radomyśl Wielki – mówi o odnowionym boisku w Partyni wiceburmistrz Stanisław Lonczak. Na to, by dobrze wyglądało i służyło mieszkańcom, złożyli się zarówno lokalni działacze, gmina, jak i sponsorzy.

Jak tłumaczy wiceburmistrz, decyzja dotycząca modernizacji podyktowana była złym stanem nawierzchni boiska. - Płyta była nierówna, często zatrzymywała wodę z opadów, a do tego doszedł jeszcze problem z kretami. Te upodobały sobie okolice stadionu, tworząc kolejne kopce – tłumaczy.

Remont objął więc wyprofilowanie nawierzchni boiska poprzez nawiezienie ziemi, wykonanie drenażu zapobiegającego podtopieniom oraz zainstalowanie siatki powstrzymującej krety przed usypywaniem kopców. Ostatnie z zadań wykonane zostało dzięki datkom od sponsorów powiązanych z działającymi lokalnie firmami. - Z budżetu gminy na ten cel przekazano zaś 32,6 tys. złotych – dodaje wiceburmistrz.

mp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe