Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Doszło do zmian w budżecie

  • 02.09.2019, 20:21
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Mieleckiego. Doszło do zmian w budżecie Rada Powiatu musiała się spotkać, żeby uchwalić ważne zmiany w budżecie powiatu.
Na krótkiej, nadzwyczajnej sesji spotkali się 27 sierpnia radni Rady Powiatu Mieleckiego. Tematem obrad były zmiany w tegorocznym budżecie powiatu.

O 5 490 471 PLN zwiększyły się dochody budżetowe powiatu i o taką samą kwotę zwiększone zostały wydatki. Po stronie przychodów największą pozycją stanowią środki otrzymywane z państwowych funduszy celowych na finasowanie kosztów realizacji inwestycji i zakupów inwestycyjnych jednostek sektora finansów publicznych – 4 853 055 PLN.


Zmiany w tegorocznym budżecie po stronie wydatków dotyczą  głównie inwestycji w dziale 60014 – Drogi publiczne powiatowe. Ze środków w kwocie 5 115 475 sfinansowane będą miedzy innymi:
- remont mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1 147R Gliny Wielkie - Gawłuszowice w m. Ostrówek
- remont przepustów w ciągu drogi powiatowej Nr 1169R Podleszany - Rydzów – Ruda
- remont drogi powiatowej Nr 1 124R Knapy - Zachwiejów – Zarównie
- remont przepustów w ciągu drogi powiatowej Nr 1 155R Breń Osuchowski - Dąbrówka Osuchowska.

Za przyjęciem zmian w tegorocznym budżecie Powiatu Mieleckiego głosowało 22 radnych, nikt nie był przeciw, nikt nie wstrzymał się od głosu.

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe