Potrącenie rowerzysty w centrum Mielca!

  • 29.08.2019, 13:20 (aktualizacja 29.08.2019, 13:39)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Potrącenie rowerzysty w centrum Mielca! fot. grupa FB "Uwaga Policja Mielec i Okolice" Rowerzystka została potrącona na pasach tuż obok szkoły podstawowej nr 3 w Mielcu.
Dziś po godzinie 12 na ulicy Żeromskiego w bliskiej odległości od szkoły podstawowej nr 3 doszło do potrącenia rowerzystki przez busa.

Rowerzystka została potracona na pasach. Na miejscu pracują policjanci. Karetka pogotowia zabrała nieprzytomną kobietę do szpitala. 

- Obecnie kobieta jest w trakcie diagnostyki w szpitalu. W trakcie interwencji pogotowia była nieprzytomna - informuje Aneta Urbańska, rzecznik prasowy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. 

 

 

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Rowerzysta
Rowerzysta 29.08.2019, 18:28
Pewnie, jak się wjeżdża na pasy zamiast rower prowadzić...
Krzysztof
Krzysztof 29.08.2019, 15:24
Potrącenia rowerzystów na przejściach dla pieszych stają się codziennością. Stwierdzam jednak, że z przerażeniem obserwuję bezmyślność rowerzystów WJEŻDŻAJĄCYCH na pasy, w miejscu gdzie wyznaczone jest przejście dla pieszych. Wjeżdżają starzy i młodzi, a nawet matka z dzieckiem na małym rowerku... To jest przerażająca ignorancja i bezmyślność. To narażanie nie tylko siebie, ale i innych na przykre konsekwencje zdrowotne i prawne. Wjazd rowerem na pasy wyznaczające przejście i przejazd jest możliwy jedynie w oznaczonych miejscach, na pozostałych rowerzysta powinien zejść z roweru i pojazd przeprowadzić, ale i w tym przypadku powinien zachować maksymalną ostrożność.
Gdyby policjanci z "Drogówki" poświęcili trochę czasu na obserwację przejść dla pieszych i wyłapywali przejeżdżających na tych przejściach rowerzystów, to zarobiliby niezłą kasę, a byłaby to forma edukacji finansowej dla pozostałych - jako że wieści się rozchodzą.

Pozostałe