Tygodnik Regionalny Korso 2019/nr 35

  • 26.08.2019, 17:22 (aktualizacja 02.09.2019, 17:07)
  • Red.

Podziel się:

Oceń:

Tygodnik Regionalny Korso 2019/nr 35 fot. Korso Najnowsze wydanie Tygodnika KORSO
Ostatnio wielu mielczan zastanawiało się, kim jest Marcin Warchoł. Młody wiceminister sprawiedliwości wędruje po naszym powiecie, tu obiecując USG, tam remont, walczy też o czyste powietrze i oczywiście, zupełnie przypadkiem, szuka poparcia w wyścigu o miejsce w Sejmie...

Źle się dzieje na Warszawskiej
Nie od dziś wiadomo, że ludzie zrobią wiele, by zaoszczędzić pieniądze. Nie zawahają się nawet w tym celu narazić na koszty innych... Nie jest to ani sytuacja nowa, ani jednorazowa, bo problem powtarza się w kółko i to nie tylko w Mielcu. Podrzucone śmieci widzi się wszędzie - pod altankami śmietnikowymi, w rowach, lasach... Wszędzie tam, gdzie dostał się człowiek, tam podąża za nim ścieżka śmieci.

 

Przed nami święto lotnictwa
Już 9. raz w historii Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej organizuje Spotkania Lotniczych Pokoleń. Wydarzenie co roku integruje miłośników mieleckiego lotnictwa. W tym roku spotkanie już w piątek, 30 sierpnia, w Samorządowym Centrum Kultury.

 

Chętni do ław sejmowych
Wybory do Sejmu zbliżają się z każdym tygodniem, a kandydaci wyskakują jak grzyby po deszczu. 16 sierpnia poznaliśmy listy PiS-u, a teraz przyszedł czas na kolejne ugrupowania: Koalicję Obywatelską i Polskie Stronnictwo Ludowe Koalicja Polska. Niektórych nazwisk nikt się nie spodziewał.

 

Zmiana na urzędzie proboszcza w Trześni
Dotychczasowy proboszcz i budowniczy parafii św. Wojciecha w Trześni rezygnuje z urzędu. Biskup diecezjalny przyjął rezygnację i mianował nowym proboszczem księdza Jana Tomczyka.

 

Szachy
Turniej z wielką historią
Tradycyjnie sierpień w Mielcu od lat kojarzy się nieprzerwanie z szachami. Wszystko dlatego, że od ponad dwóch dekad w naszym mieście rozgrywany jest popularny turniej międzynarodowy.

 

 

Red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zołzaaa
Zołzaaa 31.08.2019, 07:44
Wybory się zbliżają, obietnice czas zacząć. Pożyjemy zobaczymy, rozliczymy.
Sieriożkowa
Sieriożkowa 27.08.2019, 19:40
Komu przeszkadza min. Warchoł? No komu?
A pani Skowrońska jest wszedzie gdzie wbijają łopaty. Czy miała udział w przygotowaniu inwestycji czy nie to jest tam gdzie jej nie oczekują. To taka mała różnica panstwo redaktorzy KORSO. 

Pozostałe