Co na temat ideologii LGBT ma do powiedzenia radny miejski Marian Kokoszka?

  • 24.08.2019, 14:25
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Co na temat ideologii LGBT ma do powiedzenia radny miejski Marian Kokoszka? fot. SzB Radny Marian Kokoszka podczas sesji Rady Miasta Mielca wypowiedział się na temat ideologii LGBT.
Radny miejski PiS Marian Kokosza podczas ostatniej sesji rady miasta wypowiedział się na temat ideologii LGBT. Działo się to podczas dyskusji na temat wprowadzenia w Mielcu "Samorządowej Karty Rodzin". Wypowiedź radnego wywołała wiele komentarzy.

Radny Marian Kokoszka w swojej wypowiedzi odniósł się z jednej strony do społeczności homoseksualistów, a z drugiej strony oceniał ideologię LGBT. Zdziwienie wywołało to, że radny nie potrafił wypowiedzieć nazwy tej społeczności. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 12 sierpnia, podczas sesji Rady Miejskiej w Mielcu.

- Bogu dziękować za to,  że nasz samorząd opierał się i mam nadzieję, że jeszcze długo będzie się opierać obrzydliwej i kłamliwej ekspansji środowisk "LBGTQ" czy ideologii, czy ruchu. Jak zwał, tak zwał. My mówimy o tym, żeby tę ekspansję zatrzymać, a przynajmniej do nas nie wpuścić. Cieszę się, że dotychczasowe działania samorządu opierają się tej ideologii. Chciałbym, żebyśmy byli mądrzy przed szkodą. Chcę, żeby ta ideologia LBGTQ do nas nie trafiła i dlatego chcemy stworzyć zbiór dokumentów, które tej ekspansji się przeciwstawią - mówił na ostatniej sesji Marian Kokoszka.

- Widzimy na co dzień, jak łamane są nasze prawa wolnościowe. Chodzi mi o katolików, do których się wliczam. Drwi się z symboli naszej wiary. Profanuje się nasze symbole i chce się zniszczyć Kościół katolicki - dodaje Kokoszka.

Warto zaznaczyć, że samorząd mielecki nie wprowadził deklaracji "LGBT+". Po drugie, nie jesteśmy pewni, że forum rady miasta jest odpowiednim miejscem na rozmowę o  ideologiach. Dla wyjaśnienia warto jeszcze raz wytłumaczyć, co oznacza skrót "LGBT". Mówiąc krótko oznacza społeczność osób homoseksualnych, czyli lesbijki, gejów, osoby biseksualne i osoby transseksualne.

Samo określenie "Musimy się bronić przed LGBT" może oznaczać "musimy się bronić przed osobami homoseksualnymi" - co jest określeniem łamiącym prawa człowieka. Bo przecież w społeczeństwie osoby homoseksualne żyją i pracują.

Jeśli chodziło radnemu o obronę przed "deklaracją LGBT+" - to warto zaznaczyć, że ewentualnie takie przepisy wprowadza właśnie rada miasta. Z naszej wiedzy wynika, że radni nad deklaracją LGBT + do Mielca - nie pracują.

SzB.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kilogram
kilogram 24.08.2019, 23:57
Cóż, jeśli krynica intelektu Marian Kokoszka ma problem z zapamiętaniem skrótu, służę pomocą - będzie łatwiej bo to specjalna wersja dla członków PiSu:

Lesbijki Geje Bundesrepublik Tusk.

Coraz bardziej martwi mnie stan umysłowy pisowskich ludzi PiSu. Zaiste, trzeba mieć wyjątkową obsesję seksualną i niezłe rozeznanie w tak zwanej branży, żeby na tym zapyziałym Podkarpaciu wypatrzeć jakieś LGBT. Może jakiś przewodnik "Podkarpackie LGBT" pan radny napisze. Chętnie poczytam gdzie mogę się udać, gdyż właśnie szukam męża (w ramach litery G).
azotoxus
azotoxus 24.08.2019, 15:35
No "po byku" zdarzenie! Że nie potrafił wypowiedzieć.
A poza tym, ma chłop rację!

Pozostałe