Równiutki asfalt na drogach gminy Padew Narodowa

  • 24.08.2019, 11:03

Podziel się:

Oceń:

Równiutki asfalt na drogach gminy Padew Narodowa Fot. Starostwo Powiatowe w Mielcu. Starosta Stanisław Lonczak osobiście dokonał odbioru nowych nawierzchni dróg
Nowe nawierzchnie dróg zostały wykonane w gminie Padew Narodowa. 2650 metrów ulic zyskało równiutką nawierzchnię. Sprawdź o które miejscowości chodzi.

Kolejna dwa odcinki dróg, znajdujących się w zarządzie Powiatu Mieleckiego zyskały nową nawierzchnię. Oba remonty przeprowadzone były w ramach porozumienia, jakie zawarło mieleckie starostwo z władzami gminy Padew Narodowa. W myśl porozumienia gmina partycypowała w kosztach napraw obu dróg w wysokości 28 proc. Pozostałą kwotę pokryło mieleckie starostwo.


Pierwszy z nich - droga powiatowa relacji Padew Narodowa - Rożniaty (odcinek długości 1120 m) w miejscowości Kębłów. Prace remontowe polegały na ułożeniu warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego oraz ułożeniu 4 cm warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego. Uzupełnione zostały także pobocza kruszywem łamanym  na szerokości 0,75 m.  Koszt inwestycji to 253 678,77 zł.


Drugi z remontowanych odcinków to droga powiatowa relacji Padew Narodowa - Babule odcinek długości 1530 m  w miejscowości Zachwiejów
Za kwotę 703 403,66 zł przeprowadzono tam podobny zakres prac remontowych.

Obydwa remonty przeprowadziło Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe SA Dębica.

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe