Z REGIONU. O bezpiecznych wakacjach i bezpiecznym powrocie do szkoły

  • 23.08.2019, 13:05 (aktualizacja 23.08.2019, 14:32)
  • kr

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. O bezpiecznych wakacjach i bezpiecznym powrocie do szkoły fot. Świętokrzyska policja
Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie oraz Komisariatu Policji w Połańcu spotkali się z dziećmi w Publicznej Bibliotece w Oleśnicy. Dzielnicowi omówili kwestie dotyczące bezpieczeństwa w trakcie wakacji, a także jak wyglądać powinna bezpieczna droga do szkoły.

Połanieccy dzielnicowi spotkali się z dziećmi w Publicznej Bibliotece w Oleśnicy celem omówienia i przybliżenia zasad dotyczących bezpieczeństwa w trakcie wakacji.  W ramach kampanii ,,Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” policjanci przypomnieli jak ważne jest przestrzeganie regulaminu kąpielisk i miejsc wypoczynku. Mundurowi wyczulili dzieci na to, aby każdorazowe wejście do wody zgłaszali rodzicom. Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi, dlatego też mundurowi omówili z dziećmi zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przypomnieli jak powinna wyglądać bezpieczna droga do szkoły.

Największą atrakcją zorganizowanego spotkania profilaktycznego był pokaz tresury psa. Przewodnik z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie opowiedział dzieciom o pracy psa policyjnego. Zwrócił również dzieciom uwagę jak mają dbać o swoich milusińskich zwłaszcza w gorące dni. Na zakończenie każdy mógł pogłaskać policyjnego czworonoga i zrobić sobie z nim zdjęcie.

kr

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe