Mielec: Przyjechał Wiceminister do szpitala i obiecał kupno aparatu USG...

  • 23.08.2019, 09:38 (aktualizacja 23.08.2019, 10:58)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielec: Przyjechał Wiceminister do szpitala i obiecał kupno aparatu USG... fot. Starostwo Powiatowe Do mieleckiego szpitala przyjechał wiceminister Marcin Warchoł z obietnicą kupna aparatu USG...
W szpitalu specjalistycznym doszło do spotkania wiceministra sprawiedliwości Marcina Warchoła ze starostą mieleckim Stanisławem Lonczakiem i dyrektorem mieleckiej lecznicy Józefem Więcławem.

W trakcie kurtuazyjnego spotkania wiceminister Warchoł zadeklarował wsparcie finansowe dla szpitala. Ministerstwo Sprawiedliwości dysponuje tzw. "funduszem sprawiedliwości"  w ramach którego, może także przyznawać dotacje dla szpitali. Marcin Warchoł przebywał w Mielcu na zaproszenie wójtów powiatu mieleckiego. Z szefami mieleckich gmin spotkał się na konwencie, który miał miejsce w środę 21 sierpnia w mieleckim magistracie. 

Wiceminister Warchoł obiecał pieniądze na zakup nowego ultrasonografu dla mieleckiej lecznicy. Niestety nie wiadomo, kiedy do takiego zakupu dojdzie. 

 

 

 

 

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Samorządowiec
Samorządowiec 24.08.2019, 01:10
Coś tu nieładnie pachnie widzę że przedstawiciele PiSu układają się przeciwko swoim kandydatom z powiatu mieleckiego no ale gdy wyjdzie Tymuła to w następnych wyborach Andrzej Głaz nie będzie miał już szans wię nie zostawi stołka dla syna i zostaną w tym samym miejscu co dziś
Edek
Edek 23.08.2019, 14:55
Żenada

Pozostałe